Top sellers

 • CZARNE LEGINSY WU&S GIRL

  BLACK BASIC LEGGINGS Leginsy z wysokim stanem z białym nadrukiem...

  188,00 zł
 • WU&S SHORTS

  TRAINING SHORTS Pre-orders! Wysyłka spodenek odbędzie się 27.08.2018r....

  82,45 zł
 • WU&S BAG

  WU&S GIRLS NEVER STOP BAG PINK

  46,80 zł
 • WU&S x UGLY

  TRAINING SOCKS - SUMMER EDITION - LIGTH ONE SIZE - TUBE SOCKS BLACK & GREY

  50,00 zł
 • SZARE LEGINSY WU&S GIRL

  SZARE WU&S GIRL LEGGINGS z białym nadrukiem High Waisted and Low...

  189,00 zł
 • SZARE LEGINSY WU&S GIRL

  WU&S GIRL SZARE LEGINSY Z CZARNYM NADRUKIEM. GREY BASIC High Waisted...

  189,00 zł
 • BEAUTIFUL PAIN BRA TOP

  Bra Top SIZE XS/S (under bust 58-78cm) SIZE S/M (under bust 60-80cm)...

  99,00 zł
 • WU&S ACTIVE
  WU&S ACTIVE

  Panelowe leginsy WU&S Active  Kolor:  szaro-czarny Materiał: Lycra ,...

  136,50 zł
 • WU&S SHORTS

  TRAINING SHORTS HIGH WAISTED, GREY BASIC Spodenki z wysokim stanem...

  82,45 zł
 • WU&S ACTIVE
  WU&S ACTIVE

  Panelowe leginsy WU&S Active  Kolor:  czarno-czerwony Materiał:...

  136,50 zł

REGULAMIN - Legal notice

I. Informacje o przedsiębiorcy

Sklep internetowy działający pod adresem www.wakeupandsquat.com, prowadzony jest przez:

Malwina Zięba Wake Up & Squat, Os. Strusia 10/66 31-808 Kraków 

II. Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy www.wakeupandsquat.com prowadzi sprzedaż detaliczną towarów z branży odzież sportowa za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu, czyli złożenia oświadczenia woli poprzez zakreślenie okienka/checkboxu w procesie zamówienia.
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, za wyjątkiem przerw technicznych i konserwacyjnych prowadzonych w sklepie. Informacje o przerwach będą podawane na stronie głównej sklepu.
 4. Kupujący oświadcza, że posiada prawa autorskie do publikacji zdjęć oraz treści w ramach zamieszczanych przez siebie opinii na stronach sklepu WakeUpAndSquat. Kupujący wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie powyższych materiałów przez WakeUpAndSquat na stronach sklepu WakeUpAndSquat.com serwisie Facebook.
 5. Ceny produktów widoczne na stronach www.WakeUpAndSquat.com są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny nie zawierają kosztów przesyłki które podane są oddzielnie w opisie każdego produktu.
 6. Promocje w sklepie sklepcarol.pl nie łączą się ze sobą. W przypadku towarów przecenionych żaden dodatkowy rabat nie ma już zastosowania.
 7. Sprzedający dostarcza dowód zakupu/fakturę VAT które stanowią potwierdzenie zawartej umowy sprzedaży. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT należy poinformować o tym sprzedającego oraz w formularzu zamówienia  podać dokładne dane konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT.

III. Warunki zamówienia

 1. W celu dokonania zakupu konieczne jest podanie danych teleadresowych niezbędnych do realizacji zamówienia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail).
 2. Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych.
 3. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularzy zamówień znajdujących się na stronie internetowej sklepu WakeUpAndSquat.com
 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień w przypadku:
  • nieprawidłowego/niekompletnego wypełnienia formularza zamówienia (brak wszystkich danych potrzebnych do realizacji zamówienia)
  • nieotrzymania wpłaty w terminie 5 dni od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przelewem)
  • nieodebrania przesyłki
  • niepotwierdzenia zamówienia pobraniowego.

IV. Metody płatności

 1. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU. W serwisie PayU można dokonać transakcji następującymi kartami płatniczymi: VISA, MasterCard. Wszystkie dane przesyłane są w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu (SSL 128 bitów).
 2.  Realizacja zamówienia do 7 dni roboczych.
 3.  Koszt wysyłki:
 4. Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy.

V. Reklamacja

 1. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.
 2.  W celu reklamacji proszę wypełnić załączony formularz [Formularz]
 3. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony (podobny do otrzymanego podczas dostawy).
 4. W przypadku uzasadnionej reklamacji Sprzedający zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.
 5. Sprzedający ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni.

VI. Wymiana

 1.  W sklepie wymiana polega na skontaktowaniu się z sprzedającym, następnie zwrocie wybranego towaru wraz z formularzem oraz paragonem  i złożenia oraz opłacenia nowego, niezależnego zamówienia.
 2. Formularz do wymiany [Formularz]

VI. Zwrot

 1.  Zwrot towaru następuje po wypełnieniu formularza oraz przesłaniu go z paczką i załączonym paragonem.
 2. Formularz do zwrotu [Formularz]

 

VII. Ochrona danych osobowych

 1. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest F.P.H Carol Wojciech Kochański – art. 24 ust. 1 pkt 1 Ust. O ochronie danych osobowych.
 2. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do procesu realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia oddzielnej zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.sklepcarol.pl za pomocą poczty elektroniczne.
 3. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:
  • Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
  • Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
  • Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024

VIII. Postanowienia końcowe

 1. Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu.
 2. O zmianach regulaminu i ich zakresie Klienci będę powiadomieni drogą elektroniczną (na wskazany przy rejestracji adres e-mail). Powiadomienie zostanie wysłane  przed wejściem w życie nowego regulaminu.
 3. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne.

IX. PRZETWARZANIE DANYCH PRZEZ ADMINISTRATORA

1. W związku z prowadzoną działalnością gospodarczą Administrator zbiera i przetwarza dane osobowe zgodnie z właściwymi przepisami, w tym w szczególności z RODO, i przewidzianymi w nich zasadami przetwarzania danych.

2. Administrator zapewnia przejrzystość przetwarzania danych, w szczególności zawsze informuje o przetwarzaniu danych w momencie ich zbierania, w tym o celu i podstawie prawnej przetwarzania – np. przy zawieraniu umowy sprzedaży towarów lub usług. Administrator dba o to, by dane były zbierane tylko w zakresie niezbędnym do wskazanego celu i przetwarzane tylko przez okres, w jakim jest to niezbędne.

3. Przetwarzając dane, Administrator zapewnia ich bezpieczeństwo i poufność oraz dostęp do informacji o przetwarzaniu osobom, których dane dotyczą. Gdyby pomimo stosowanych środków bezpieczeństwa doszło do naruszenia ochrony danych osobowych (np. „wycieku” danych lub ich utraty), Administrator poinformuje o takim zdarzeniu osoby, których dane dotyczą, w sposób zgodny z przepisami.

X. KONTAKT Z ADMINISTRATOREM

1. Z Administratorem można się skontaktować poprzez e-mail wakeupandsquat@gmail.com, formularz kontaktowy pod adresem www.wakeupandsquat.com, telefonicznie pod numerem 515-582-798 lub pisemnie na adres siedziby WakeUpAndSquat